Hakkımızda

Faaliyetine 2011 yılında başlayan ÖNCEL CNC MAKİNE, kurulduğu günden bu yana ilke edindiği üstün kalite anlayışından taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir. “

Makine imalatı endüstrisine aktif olarak Strafor ve Stropiyer makineleri imalatı alanında hizmet vermekte olan firmamız, bu tecrübesini birlikte çalıştığı firmalara başarıyla yansıtmıştır. Yüksek kalite anlayışımız çerçevesinde sürdürdüğümüz çalışmalarımızda ÖNCEL CNC MAKİNE olarak hedefimiz, sürdürülebilir kaliteyi artıtırmak için her geçen gün işgücünü yükseltmektir.

ÖNCEL CNC MAKİNE, sahip olduğu tecrübeli pazarlama departmanıyla, Azerbaycan, Türkmenistan, Tacikistan, Kırgızistan, Kazakistan, Özbekistan, Suudi Arabistan, Libya, Mısır, Rusya, Bulgaristan, Irak, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır.

ÖNCEL CNC MAKİNE sektöründe uluslararası kabul görmüş standartlarda makinelerini tasarlamak, geliştirmek, üretimini gerçekleştirmek, satmak, satış sonrası kaliteli teknik servis hizmeti sağlama faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Zamanın teknolojisi ile dünya üzerinde sürekli değişen ihtiyaçlara yönelik araştırma, geliştirme, tasarım, üretim ve satış faaliyetlerini dürüst, doğal çevreye saygılı, toplumla barışık, insana değer veren, ilke ve prensipleri ile Türkiye vizyonuna bir katkı unsuru olabilecek şekilde, dünya üzerinde farklı bölgelerde satış ve üretim faaliyetlerini sürdüren, ülkesini, sektörünü ve üretim hacminin yükselmesi için belirli dönemlerde yatırımlarda bulunan bir firmadır. 

Etiketler: Söve makinesi söve makinası strafor kesim söve kesim cnc söve kesim makinesi cnc stropiyer kesim makinesi eps strafor desen baskı makinesi söve kaplama makinesi eps strafor kırma makinesi söve harcı karıştırma makinesi söve harcı püskürtme