3D DÖNER TABLA MODÜLÜ

Öncel Cnc Makine 3D DÖNER TABLA  MODÜLÜ , CNC STRAFOR KESİM MAKİNESİ ne takılarak  3 boyutlu kesimler yapmamızı sağlar. Çokgen, burgulu çokgen , eğik burgulu çokgen gibi ürünleri 3D DÖNER TABLA  MODÜLÜ ile yapılır.

3 Boyutlu Strafor Kesim Makinası Fiyatları Merak Ediyor musunu? 3d strafor kesim makinası cnc eps kesim makinası tezgahının üstüne koyularak kesim işlemi başlatılır. Cnc eps kesim tezgahı üstündenken klavye yardımı ile 3d döner tabla nızı hareket ettirebilirsiniz. Titanyum tel yardımı ile sıcak kesim yapar. Buhar ile kesim yaptığı için temiz ve kullanışlı strafor kesimi yapar.

3 boyutlu strafor Makinası: straforları 3d keserek şekil vermenizi sağlar. bu straforlar süsleme dış cephe 3d duvar ve tavan süslemesi vb. gibi kullanılabilir. Bu straforları en çok tercih eden işletmeler ise oteller, restoranlar ve kafeler dedir. Bu makineye sahip olmak istiyorsanız. Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz.

 

Dip Not: 3d strafor kesim makinası Olarak Cnc Makinalarını Kullanmayı tercih ediyor iseniz, İlk Olarak 3d Döner Tabla Modülünü de Cnc Eps Strafor Kesim Makinasına entegre edilmesi gerektiğini unutmayınız. Aşağıda sizlere bu konu hakkında detaylı açıklamaları belirttik. Aynı Zamanda Makina Kullanımını öğrenmek için Profesyonel Kadromuz sizlere Yüz Yüze Eğitim Sağlayacağını da Belirtmek isterim.

 
 

MODÜL EBATLARI

 

 2000 x 240 x 750 mm

MDF TABLA ÇAPI ÖLÇÜSÜ

 

 500 mm

MAKSİMUM KESİM ÖLÇÜLERİ

 

 X=1800 mm Y=1200 mm D= 1200 MM

MODÜL ENERJİ TÜKETİMİ

 

0,25 KW

 MODÜL MOTOR GÜCÜ

 

4.5 NM

MODÜL KONTROL PROGRAMI

 

Mach 3

MODÜL AĞIRLIĞI

 

40 KG

 

6 + 5 =*

"Tüm bilgileriniz Öncel Söve Makineleri Dünyada Öncelikli Makine tarafından gizli tutulacaktır."