EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ

Öncel Cnc Makine EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ ahşap görünümlü, taş görünümlü, kırık tuğla deseni gibi dış cephede kullanılan dekoratif sövelerin üretiminde kullanılır. Bu desenleri ısıtılmış kalıbı yüksek basınçta ürüne basarak elde ederiz. Strafor baskı makinesi fiyatları? Öncel cnc makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz. DESEN BASKI MAKİNESİ farklı çeşitteki desenleri straforun üzerine baskı yapar. Bu deseneleri yuksek sıcaklıkta basar. En çok tercih eden işletmeler ise; cafeler, restoranlar ve oteller. Bunları duvar süslemesinde tavan süslemesinde vb. gibi yerlerde kullanırlar.

Strafor baskı makinesi fiyatları? Desen makinası fiyatı ayrı desen fiyatı ayrıdır. Bu desen fiyatları desenden desene değişiklilik gösterir. Desenler; kırık tugla şekli, taş deseni, tuğla deseni vb. Gibi desenler bulunmaktadır. Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garatili makinelere ve desenelere sahip olabilirsiniz.

Strafor Baskı Makinesi Fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Sosyal medya ve web sitelerimizi ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizim Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, İletişim sayfamızda bulunan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

EPS STRAFOR DESEN BASKI MAKİNESİ

MAKİNE EBATLARI

 

2900 MM X 1200 MM X 2000 MM

ÇIKAN  ÜRÜN ÖLÇÜLERİ

 

500 X 2000 MM  KALINLIK 20-350 MM

ÜRÜN TUTMA SİSTEMİ

 

VAKUM İLE TUTMA

GÖVDE YAPISI

 

DEMİR - SAC GÖVDE

KALIP  ISITMA SİSTEMİ

 

PLAKA  REZİSTANS

KALIP HAREKET SİSTEMİ

 

HİDROLİK BASINÇLI

KALIP BASMA GÜCÜ

 

3200 KG

GÖVDE RENGİ

 

MAVİ GRİ

ELEKTRİK GÜCÜ

 

380V /  14  KW

KALIP SİSTEMİ 

 

2080 X 620 X 20 MM  ALÜMİNYUM ÜZERİ TEFLON KAPLI  LEVHA

KALIP ÇALIŞMA MESAFESİ

 

MİN=20 MM      MAX=350 MM

ÜRETİM KAPASİTESİ

 

1000 M2 – 3000 M2 ARASI

MAKİNE AGIRLIĞI

 

600 KG

 

6 + 3 =*

"Tüm bilgileriniz Öncel Söve Makineleri Dünyada Öncelikli Makine tarafından gizli tutulacaktır."