STANDART POMPALI HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ

Öncel Cnc Makine Harç püskürtme makinesi manuel tetiklemeli Tek tabanca, kesilmiş strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine POMPA ile basınçlı harç püskürtür. 

Tabanca bağımsız olarak Sürücü kontrolüyle çalışır ve aynı anda kullanımda Pompa buna uygun basıncı üretir. harç püskürtme makinası straforun üzeine harç ile kaplar. Bu kaplama tam otomatik söve püskürtme makinası ile daha iyi yapabilirsiniz. Genellikle aynı kalınlıkta harç püskürtme işlemi yapıcaktır. Manuel harç püskürtme ise siz yaptıgınız için hepsi gennellikle aynı kalınlıktan olmayacaktır. Ve bu yüzden bizim tavsiyemiz tam otomatik harç püskürtme makinası olacaktır.

söve püskürtme makinası fiyatları? En kaliteli harç püskürtme makinelerini öncel cnc makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz. Söve püskürtme makinaları neden tercih edilmeliler? İşiniz için hızlı üretim yapmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz. İnşaat sektörunde hızlı üretim için tercih edebilirsiniz.

Harç püskürtme makinesi manuel tetiklemeli Tek tabanca, kesilmiş strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine POMPA ile basınçlı harç püskürtür. Tabanca bağımsız olarak Sürücü kontrolüyle çalışır ve aynı anda kullanımda Pompa buna uygun basıncı üretir.

Söve kaplama makinemiz 30-560 mm arası genişliğe kadar tüm cephe kaplamalarını ve söveleri kaplayabilir.Kalıbın montaj ve demontajı kolaydır.70 kg kapasiteli harç haznesi temizliği oldukça basittir. Püskürtme makinası söve imalatı noktasında sizlere 2 ayrı çeşitte sunulmaktadır. 1- standart harç püskürtme makinası 2.si ise otomatik söve püskürtme makinası.

 

STANDART POMPALI HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TEKNİK ÖZELLİKLER

MAKİNE EBATLARI

 

1650 mm x 1070 mm  x 1350mm U/G/Y

TABANCA SAYISI

 

MANUEL TETİKLİ TEK TABANCA

HORTUM UZUNLUĞU

 

4 METRE

KAZAN HARÇ KAPASİTESİ

 

250 KG

KARIŞTIRMA DEVRİ

 

25 rpm / dk

HARÇ PÜSKÜRTME KAPASİTESİ

 

ORTALAMA 1 DAKİKADA 10 KG

BASINÇ GÜCÜ

 

2-7 BAR

GÜVENLİK KONTROLÜ

 

EL İLE KONTROL EDİLEBİLİR BASINÇ REGÜLATÖRÜ

MOTOR GÜCÜ

 

2,2 KW AC ENDÜSTRİYEL TİP

MOTOR KONTROLÜ

 

ENDÜSTRİYEL AC SÜRÜCÜ

 

9 + 7 =*

"Tüm bilgileriniz Öncel Söve Makineleri Dünyada Öncelikli Makine tarafından gizli tutulacaktır."