HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK

Öncel Cnc Makine Harç püskürtme makinesi tam otomatik, kesilmiş strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine harç püskürtür. harç püskürtme makinası straforun üzeine harç ile kaplar. Bu kaplama tam otomatik söve püskürtme makinası ile daha iyi yapabilirsiniz. Genellikle aynı kalınlıkta harç püskürtme işlemi yapıcaktır. Manuel harç püskürtme ise siz yaptıgınız için hepsi gennellikle aynı kalınlıktan olmayacaktır. Ve bu yüzden bizim tavsiyemiz tam otomatik harç püskürtme makinası olacaktır.

söve püskürtme makinası fiyatları? En kaliteli harç püskürtme makinelerini öncel cnc makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz. Söve püskürtme makinaları neden tercih edilmeliler? İşiniz için hızlı üretim yapmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz. İnşaat sektörunde hızlı üretim için tercih edebilirsiniz.

Harç püskürtme makinesi manuel tetiklemeli Tek tabanca, kesilmiş strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine POMPA ile basınçlı harç püskürtür. Tabanca bağımsız olarak Sürücü kontrolüyle çalışır ve aynı anda kullanımda Pompa buna uygun basıncı üretir.

Söve kaplama makinemiz 30-560 mm arası genişliğe kadar tüm cephe kaplamalarını ve söveleri kaplayabilir.Kalıbın montaj ve demontajı kolaydır.70 kg kapasiteli harç haznesi temizliği oldukça basittir. Püskürtme makinası söve imalatı noktasında sizlere 2 ayrı çeşitte sunulmaktadır. 1- standart harç püskürtme makinası 2.si ise otomatik söve püskürtme makinası.

 

 

 

 

Harç püskürtme makinası, püskürtme makinası

HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK   

MAKİNE SİSTEM BİLEŞENLERİ

 

MAKİNE POMPA + PÜSKÜRTME ODASI + KONTROL ÜNİTESİ

MAKİNE POMPA  EBATLARI

 

1700 MM X 970 MM X 800 MM

PÜSKÜRTME ODASI EBATLARI

 

4300 MM X 1900 MM X 2200 MM

KONTROL ÜNİTESİ

 

700 MM X 530 MM X 1210 MM

HAZNE HARÇ KAPASİTESİ

 

250 KG

TABANCA SAYISI

 

4 ADET OTOMATİK TETİKLİ

HARÇ PÜSKÜRTME KAPASİTESİ

 

ORTALAMA 1 DAKİKADA 10 KG

MOTOR GÜCÜ

 

3 KW

HAREKET KABİLİYETİ

 

TEK YÖN

BASINÇ GÜCÜ

 

2-6 BAR

GÜVENLİK KONTROLÜ

 

EMNİYET SUBABI, EL İLE KONTROL EDİLEBİLİR BASINÇ REGÜLATÖRÜ

 

2 + 1 =*

"Tüm bilgileriniz Öncel Söve Makineleri Dünyada Öncelikli Makine tarafından gizli tutulacaktır."