SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ 1000 KG

Öncel Cnc Makine Harç karıştırma makinesi 1000 kg, söve yapımında kullanılan akrilik harcı karıştırıp kıvama getirmesini sağlayan  makinedir. full otomatik söve harç karıştırma makinası Etkili güvenlik kontrol sistemi, SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ: profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklı taşıma sistemi ve doğru tartım sistemi harç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı ve sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. 7 operatör dokunmatik panel arayüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar. Söve makineleri hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti. otomatik kapanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır.

SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ TAM OTOMATİK Etkili güvenlik kontrol sistemi, profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklı harç taşıma sistemi ve doğru tartım sistemi harç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı ve sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. 7 operatör dokunmatik panel arayüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar. Söve Makinası hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti. otomatik kapanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır.

Söve kaplama makinemiz 30-560 mm arası genişliğe kadar tüm cephe kaplamalarını ve söveleri kaplayabilir.Kalıbın montaj ve demontajı kolaydır.70 kg kapasiteli harç haznesi temizliği oldukça basittir.

 
 

SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ

MAKİNE EBATLARI

 

2310 MM X 1310 MM X 2350 MM

GENİŞLİK(ÇAP):

 

1150 MM

KAZAN YÜKSEKLİĞİ

 

1030 MM

MAKİNE YERDEN  YÜKSEKLİĞİ

 

2700 MM

AKTİF ÇALIŞMA KAPASİTESİ

 

6000 KG / GÜN

SIVA KARIŞTIRMA KAPASİTESİ

 

1000 KG

HARC BOŞALTMA KAPASİTESİ

 

ORTALAMA 1 DAKİKADA 40 KG

MAKİNE AĞIRLIĞI

 

350 KG

MOTOR GÜCÜ

 

5,5  KW

REDÜKTÖR SİSTEMİ

 

KONİK DİŞLİLİ 1130 NM TORKLU MONO BLOK REDÜKTÖR                                                      (KRM 473 5,5 KW 48 D/DAK )

KARIŞTIRMA DEVRİ

 

MAX 48 D/D

KONTROL PANOSU

 

 DEVİR AYARLI, SAĞ SOL YÖN AYARLI, 5.5 KW SÜRÜCÜLÜ TAM GÜVENLİKLİ SİSTEM

 

3 + 7 =*

"Tüm bilgileriniz Öncel Söve Makineleri Dünyada Öncelikli Makine tarafından gizli tutulacaktır."