SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ TAM OTOMATİK

Öncel Cnc Makine Etkili güvenlik kontrol sistemi, profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklı harç taşıma sistemi ve doğru tartım sistemi hraç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı ve sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. 7 operatör dokunmatik panel arayüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar . hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti. otomatik kapanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır.

full otomatik söve harç karıştırma makinası Etkili güvenlik kontrol sistemi, SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ: profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklı taşıma sistemi ve doğru tartım sistemi harç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı ve sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. 7 operatör dokunmatik panel arayüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar. Söve makineleri hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti. otomatik kapanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır.

SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ TAM OTOMATİK Etkili güvenlik kontrol sistemi, profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklı harç taşıma sistemi ve doğru tartım sistemi harç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı ve sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. 7 operatör dokunmatik panel arayüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar. Söve Makinası hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti. otomatik kapanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır.

 
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ TAM OTOMATİK
ADI MODELİ   OSHK 3000
VANA DIŞ ÇAPI   250 MM
HATA TÖLERANSI   %1
DOLDURMA HACMİ   1kg - 250 KG
DOLDURMA HIZI   3000 KG / SAAT
HAVA BASINCI   5-7 BAR
ELEKTRİK GİRİŞ   AC 380V / 50Hz
ELEKTRİK GÜCÜ   6KW
AĞIRLIĞI   800 KG
MAKİNE ÖLÇÜLERİ   2200 mm * 1200 mm * 2200 mm

 

7 + 3 =*

"Tüm bilgileriniz Öncel Söve Makineleri Dünyada Öncelikli Makine tarafından gizli tutulacaktır."