STRAFOR ATIĞI KIRMA MAKİNESİ

Öncel Cnc Makine Eps strafor kırma makinesi, kesimden arta kalan hurda straforları taneciklerine kırarak ayıran makinedir. Kırma makineleri ile söve de imalatınız hızlansın ve parçamalak istediğiniz straforları rahatlık ile kırabilirsiniz. Strafor kırma makinası bozuk yada yanlış kesim straforları kırma işlemi yapar. Strafor Geri Dönüşüm makinası olarak geçen bu makinelerin iki çeşit makine türü vardır. Bu makinelerden biri eritme diğeri ise kırma makinası dır. eritme makinası straforu yuksek sıcaklıkta eritme işlemi yapar kırma makine straforların parça parça olmasını sağlar.

Strafor eritme makinesi fiyatları öncel cnc makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz. Öncel cnc makine olarak kalite ve güvenlige önem veriyoruz. Bu makineler ile bozuk ve kırılmış straforlarınızı parçalabilirsiniz. eritme makinası ile eritip geri dönüşüme verebilirsiniz.söve kesim makinesi & söve strafor kesme makinası fiyatları hakkında her şey.

STRAFOR ATIĞI KIRMA MAKİNESİ Eps strafor kırma makinesi, kesimden arta kalan hurda straforları taneciklerine kırarak ayıran makinedir.

 
 
 

EPS STRAFOR KIRMA MAKİNESİ

MAKİNE EBATLARI

 

1000 MM X 1000 MM X 1700 MM

ATIK ODASI EBATLARI

 

1000 MM X 1000 MM X 2000 MM

KIRILABİLECEK MAKSİMUM ATIK ÖLÇÜSÜ

 

300 MM

STRAFOR KIRMA KAPASİTESİ

 

20 KG/ SAAT

MOTOR GÜCÜ

 

7 KW

GÜVENLİK KONTROLÜ

 

EMERGENCY STOPPER

GÖVDE YAPISI

 

YÜKSEK DEVİR VE BASINCA DAYANIKLI KAYNAKLI CELİK KONSTRUKSİYON

 

4 + 4 =*

"Tüm bilgileriniz Öncel Söve Makineleri Dünyada Öncelikli Makine tarafından gizli tutulacaktır."